21 lutego 2020

Wiadomości » Kadry

Katarzyna Włodek-Makos awansuje w Colliers International

Katarzyna Włodek-Makos awansuje w Colliers International
Kadry
Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, wzmacnia swój zespół w Warszawie. Stanowisko senior associate w Dziale Powierzchni Biurowych objęła Katarzyna Włodek-Makos, która będzie odpowiedzialna za reprezentację najemców.  

Katarzyna Włodek-Makos posiada 11 lat doświadczenia w pracy dla instytucji publicznych. Przed dołączeniem do firmy Colliers International zajmowała stanowisko dyrektora Biura Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Miasta st. Warszawy, gdzie odpowiedzialna była m.in. za stworzenie zespołu ds. obsługi inwestora, pozyskiwanie nowych inwestycji dla miasta czy obsługę działających na rynku inwestorów.


Ponadto koordynowała działania związane z międzynarodową promocją Warszawy, w tym organizację i udział w targach nieruchomości MIPIM i EXPO REAL. Do jej obowiązków należała również koordynacja projektów dotyczących rozwoju gospodarczego miasta, obejmujących m.in. ulice handlowe, osiedla mieszkaniowe, rewitalizacje czy dzielnice biznesowe, a także prowadzenie działań na rzecz warszawskiego ekosystemu start-upowego i miejskich centrów przedsiębiorczości.

Katarzyna Włodek-Makos jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie i marketing, ukończyła także podyplomowe studia Akademii Spółek w Szkole Głównej Handlowej.
jagr./Colliers

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×