28 lutego 2020

Wiadomości » Kadry

Z Rico Logisctics do Omnipack

Z Rico Logisctics do Omnipack
Kadry/Łukasz Bartoszczyk nowym Logistics Development Directorem Omnipack

Z końcem roku 2018 Łukasz Bartoszczyk objął stanowisko Logistics Development Directora w Omnipack. Firma jest jednym z czołowych operatorów logistycznych dla eCommerce w Polsce.

Łukasz Bartoszczyk z branżą logistyczną związany jest od 2007 roku. Karierę rozpoczynał w firmie Integer.pl, a następnie przez 4 lata pracował w międzynarodowej korporacji logistycznej RICO Logistics. Tam od 2016 roku pełnił rolę General Managera australijskiego oddziału w Sydney. Doświadczenie zdobył w takich projektach, jak uruchamianie paczkomatów (dla Integer.pl) oraz zarządzanie Regionalnymi Centrami Dystrybucyjnymi RICO Logistics zarówno w Polsce, jak i w Czechach, na Węgrzech, w Turcji i Australii.

Do głównych zadań, którymi Łukasz Bartoszczyk zajmie się w Omnipack należą - rozwój i ekspansja nowych fulfillment centers, projekty związane z automatyzacją oraz zwiększeniem wydajności procesów magazynowych oraz optymalizacja standardów logistyki międzynarodowej w organizacji.

– Wejście Łukasza do Omnipack bardzo nas wzmocni i poszerzy naszą rynkową perspektywę. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie w logistyce na skalę międzynarodową pomoże zarządowi w wyznaczaniu jeszcze bardziej ambitnych kierunków rozwoju Omnipack na najbliższe lata
- mówi Rafał Szcześniewski, Founder & COO Omnipack.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×