13 grudnia 2019

Wiadomości » Kadry

Karin Rådström nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu oraz członkiem Zarządu Scania

Karin Rådström nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu oraz członkiem Zarządu ScaniaKadry
Karin Rådström, pełniąca obowiązki starszego wiceprezesa ds. autobusów, została powołana wiceprezesem i dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu w Scania AB.

Nowa dyrektor przejmie obowiązki 1 marca i będzie odpowiadać bezpośrednio przed Henrikiem Henrikssonem, prezesem i dyrektorem generalnym Scania AB.

Urodzona w 1979 r., Karin Rådström dołączyła do Scania jako stażystka w 2004 r. Wcześniej ukończyła Królewski Instytut Techniczny w Sztokholmie, gdzie zdobyła  tytuł inżyniera na kierunku zarządzanie przemysłowe.

Od 2007 r. Karin Rådström pełniła różne funkcje kierownicze w obszarze sprzedaży i serwisu Scania. Swoje obecne stanowisko objęła w 2016 r.

– Witam Karin Rådström w moim zespole i cieszę się na jej wkład w dalszy rozwój rynkowy Scania. Bardzo wartościowe będą dla nas zwłaszcza jej doświadczenia z obszarów biznesowych, za które była dotychczas odpowiedzialna, czyli autobusów oraz sprzedaży zrównoważonych rozwiązań transportowych –  komentuje Henrik Henriksson.
Karin Rådström zastąpi na stanowisku Christiana Levina, który został mianowany dyrektorem technicznym i członkiem Zarządu TRATON.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×