30 marca 2020

Wiadomości » Kadry

Martin Baláž szefem Prologisa na Czechy i Słowację

Martin Baláž szefem Prologisa na Czechy i SłowacjęKadry
Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował o awansie Martina Baláža na stanowisko vice presidenta, country managera Prologis na Czechy i Słowację.


W swojej nowej roli Martin Baláž będzie odpowiedzialny za całe portfolio Prologis w Czechach i na Słowacji, którego łączna powierzchnia wynosi 1,6 mln metrów kwadratowych. Martin Baláž będzie nadzorował projekty związane z rozwojem firmy, a także działania dotyczące budowy, komercjalizacji i zarządzania nieruchomościami.


Pokieruje również projektami inwestycyjnymi w ich kluczowych fazach rozwoju. Zarządzanie zespołami w Pradze i Bratysławie przejął ze skutkiem natychmiastowym, a jego bezpośrednim przełożonym nadal jest Martin Polák, managing director, regional head na Europę Środkowo-Wschodnią.

Martin Baláž dołączył do Prologis w 2014 r. jako senior leasing and development manager na Czechy i Słowację. W tym czasie z sukcesem realizował i komercjalizował projekty inwestycyjne firmy.

- Martin wnosi na tym stanowisku swoje cenne doświadczenie zawodowe – jest dobrym, godnym naśladowania przywódcą. Zawsze z radością obserwuję rozwój osobisty pracowników Prologis, a ten awans jest dowodem na to, co można osiągnąć w naszej firmie. Prologis z całą pewnością skorzysta na jego szerokiej wiedzy branżowej i osobistym zaangażowaniu – powiedział Martin Polák.

Przed dołączeniem do Prologis zdobywał doświadczenie jako associate partner w Cushman & Wakefield, pracując na stanowisku dyrektora działu przemysłowego i detalicznego na Słowacji oraz dyrektora działu przemysłowego w Czechach. Ma dyplom MBA w zakresie budownictwa i nieruchomości uczelni College of Estate Management w Reading w Wielkiej Brytanii.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×