14 listopada 2019

Wiadomości » Kadry

Nowe osoby na kierowniczych stanowiskach w GEFCO Freight Forwarding

Nowe osoby na kierowniczych stanowiskach w GEFCO Freight Forwarding
Kadry
Grupa GEFCO ogłosiła nominacje na kierownicze stanowiska w ramach swojej linii biznesowej Freight Forwarding. Osoby te będą odpowiadać za rozwój poszczególnych obszarów związanych z transportem morskim i lotniczym na całym świecie.

Wszystkie osoby powołane na nowe stanowiska w pionie Freight Forwarding Grupy GEFCO będą odpowiadać za dalszy rozwój poszczególnych obszarów działalności. Nominacje mają na celu przede wszystkim zwiększenie wartości usług dla klientów w sektorze nauk przyrodniczych i medycznych oraz wzmocnienie działalności spółki w regionie Azji i Pacyfiku.


Nominacje ogłoszone przez Grupę GEFCO: Alicja Szewczyk, Global Human Resources People and Culture Manager; Valentin Elistratov, Global Commercial Director; Karin Van Den Brekel, Life Science and Health Care Global Manager; Katherine Shek, Regional Director for Asia i Peter West, Country Director for Australia and New Zealand.

W 2019 r. pion Freight Forwarding odpowiedzialny za transport morski i lotniczy będzie kontynuował działania, które przyczyniły się do jego dużego wzrostu w ostatnich latach. W szczególności chodzi tu o trwające 7 lat partnerstwo z firmą Westcon International, które zostało przedłużone na kolejne 3 lata i obejmuje zarządzanie transportem powietrznym w 28 krajach na 5 kontynentach. Innym przykładem są rozwiązania do transportu dźwigów zaprojektowane dla belgijskiej firmy Sarens przez zespoły Industrial Project Cargo odpowiedzialne w Grupie GEFCO za ładunki wielkogabarytowe i ciężkie.

Rozwój GEFCO Freight Forwarding wspierać będzie Polka Alicja Szewczyk, która dołączyła do zespołu pionu biznesowego jako Global Human Resources People and Culture Manager. Jej zadaniem będzie m.in. wspieranie inicjatyw pracowników, tak aby były zgodne z podejściem i kulturą firmową Infinite Proximity. Na co dzień Alicja Szewczyk będzie współpracować z Nicolą Lyons, Global Human Resources Director w Grupie GEFCO.
jagr./pr


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×