15 listopada 2019

Wiadomości » Kadry

Alberto Nobis nowym CEO DHL Express Europe

 Alberto Nobis nowym CEO DHL Express EuropeKadry - Motywacja zapewnia rentowność
Alberto Nobis dołączył do Zarządu Globalnego DHL Express 1 stycznia br. Na stanowisku zastąpił John’a Pearson’a, który z początkiem roku został ogłoszony globalnym CEO DHL Express


Nobis ma zamiar rozwijać firmę w Europie koncentrując się na podstawowych filarach DHL Express – kliencie, zaangażowaniu pracowników i rentownym rozwoju

Spółka DHL Express mianowała Alberto Nobisa nowym prezesem firmy w Europie, co oznacza jednocześnie jego powrót do zarządu globalnego DHL Express. Nobis był globalnym dyrektorem finansowym DHL Express w latach 2009-2012, po czym w roku 2013 powrócił do swoich rodzinnych Włoch. Jako prezes DHL Express Italy, Alberto Nobis pomógł zintensyfikować rozwój dywizji na rynku włoskim. Z dniem 1 stycznia 2019 r. przejął w DHL Express Europe obowiązki Johna Pearsona, który został globalnym CEO DHL Express.

- Dla DHL Express jakość i rozwój to od zawsze filary naszych sukcesów - mówi John Pearson, CEO DHL Express. - Od chwili przeprowadzki do Włoch na stanowisko dyrektora zarządzającego Alberto pokazał, że potrafi skutecznie koncentrować się na obu tych obszarach – komentuje John Pearson, slobalny CEO DHL Express.

Alberto Nobis pracuje w DHL Express od ponad 10 lat, w tym na licznych stanowiskach kierowniczych. Aktualnie swoim nowym stanowisku odpowiada za prawie 50 krajów w Europie i koncentruje się na wynikach regionu we wszystkich czterech wymiarach, które definiują strategię firmy: zaangażowanie pracowników zapewniające obsługę najwyższej jakości, co ma pozytywny wpływ na lojalność klientów oraz, ostatecznie, na rentowność sieci DHL.

- To wielki zaszczyt i zarazem wspaniałe wyzwanie - zostać CEO DHL Express Europe. Na tym stanowisku mogę wykorzystać 10 lat doświadczenia, jakie zdobyłem pracując w DHL Express oraz liczyć na wsparcie ludzi i sieci przy zwiększaniu naszej wydajności dla klientów w całej Europie - powiedział Alberto Nobis, nowy prezes DHL Express na Europę. - Ogromnie się cieszę na współpracę z John’em Pearson’em nad przejściem na kolejny poziom rozwoju DHL Express.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×