21 lutego 2020

Wiadomości » Kalendarium

INCOTERMS 2010

INCOTERMS 2010
Są jeszcze wolne miejsca
Krajowa Izba Gospodarcza 21 maja br. planuje ostatnie w tym półroczu szkolenie z zakresu INCOTERMS 2010.
Zasadniczym celem szkoleń jest przekazanie aktualnych informacji o najnowszej wersji Incoterms® 2010, nowej klasyfikacji reguł i nowych terminach, o zmianach w stosunku do Incoterms 2000 oraz o zasadach prawidłowego i bezpiecznego stosowania reguł w kontraktach handlowych. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z analizą poszczególnych reguł Incoterms® 2010 w kontekście podziału obowiązków, kosztów i ryzyka związanego z dostawą towaru między stronami kontraktu.

Incoterms 2010 - zmiany i nowe reguły


Trener: Jarosław Hermanowski - ekspert w zakresie INCOTERMS i kontraktacji eksportowej. Jedyny w Polsce trener akredytowany przez Międzynarodową Izbę handlową w Paryżu. Niezależny konsultant, trener i wykładowca, specjalizujący się w zagadnieniach kontraktów w handlu zagranicznym. Członek Polskiego Komitetu Narodowego Międzynarodowej Izby Handlowej. Autor licznych publikacji z zakresu handlu zagranicznego m.in. oficjalnego tłumaczenia publikacji Incoterms® 2010.
Jednocześnie informujemy, że w Krajowej Izbie Gospodarczej można zakupić publikację najnowszych reguł INCOTERMS 2010 w wersji polsko-angielskiej (uczestnicy szkolenia otrzymują publikację w cenie szkolenia). Zostały one wydane staraniem ICC Polska i na zasadzie porozumienia są dystrybuowane przez Krajową Izbę Gospodarczą.
więcej o szkoleniu

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×