16 lutego 2019

Wiadomości » Kalendarium

XVII już Kongres Spedytorów

XVII już Kongres Spedytorów
Toruń 21 kwietnia 2016
Pod hasłem „Sytuacja gospodarcza Polski i jej perspektywy” - 21 kwietnia br. w Toruniu odbędzie się kolejne spotkanie spedytorów. Organizatorem Kongresu jest Polska Izba Spedycji i Logistyki.
Tradycyjnie Spotkanie składać się będzie z konferencji oraz uroczystej kolacji, podczas której ogłoszone zostaną wyniki i wręczone dyplomy dla zwycięzców XV edycji konkursu „Spedytor Roku 2015”.
Zaproszenia do udziału w Kongresie organizatorzy skierowali do Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej i Ministerstwa Finansów, przedstawicieli armatorów i portów.

program Kongresu

Kongres PISiL jest ważnym cyklicznym wydarzeniem środowiska firm transportowo-spedycyjno – logistycznych w Polsce i skupia co roku ponad 100 przedstawicieli zarządów polskich firm działających na rynku branży TSL, a także naukowców, dziennikarzy i przedstawicieli administracji państwowej. Organizowane już od kilkunastu lat przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej.
Do zobaczenia 21 kwietnia 2016 roku w hotelu Bulwar w Toruniu.
jagr.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×