Piątek, 28 kwietnia 2017     Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

TransLogistics 2016

TransLogistics 2016W tym roku już po raz XII zapraszamy studentów do Wrocławia, celem wymiany doświadczeń i zainteresowań, a także dokształcania. Naszą konferencję zawsze organizujemy na początku grudnia przez co wiele osób kojarzy z Mikołajkami :).
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również dotrzeć do firm przodujących na runku transportu i logistyki we Wrocławiu, przez co dajemy szansę studentom poznać od środka specyfikę działalności i pracy nowoczesnego przedsiębiorstwa.


program forum

Organizatorem konferencji Koło Naukowe Logistics, działające przy Katedrze Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej zaprasza studentów Transportu, Logistyki oraz kierunków pokrewnych na Ogólnopolskie Forum Studentów Transportu i Logistyki.
Forum odbędzie się w dniach 1 2 grudnia 2016 roku na Politechnice Wrocławskiej we Wrocławiu.
X Polecamy artykuł:
Komfort klasy TIR

Jesteśmy przekonani, iż udział w TransLogistics umożliwia nie tylko wymianę wiedzy i doświadczeń, zaprezentowanie się na forum publicznym czy nawiązanie kontaktów ze studentami o podobnych zainteresowaniach, ale także zdobycie ciekawej pracy lub praktyki dzięki bezpośredniemu kontaktowi z przedstawicielami firm - czytamy na stronie organizatorów.
jagr. Logistics Koło Naukowe
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?