23 czerwca 2018

Wiadomości » Kalendarium

Optimusy 2016, nagrody Pracodawców RP – rozdane

Optimusy 2016, nagrody Pracodawców RP – rozdanePięć nagród w formie brylantu wręczono w trakcie uroczystej gali w siedzibie Pracodawców RP. Aby je zdobyć, należało się wykazać nieprzeciętnymi zasługami dla rozwoju Pracodawców RP lub krzewienia idei przedsiębiorczości i uwalniania potencjału polskiej gospodarki. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością ambasadorowie państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów zrzeszeni w grupie GRULAC.
– Dziękuję za przybycie, za to, że doceniacie Pracodawców RP – powiedział otwierając uroczystość Prezydent Pracodawców RP dr Andrzej Malinowski. – Chciałbym powiedzieć wszystkim, w tym politykom z którymi współpracujemy, że nie jest ważne jak politycy myślą, żeby nas urządzić - ważne jest to, czego my potrzebujemy – dodał.


Konkurs kalendarzy branży TSL po raz 11.

Optimusy to nagroda przeznaczona dla firm i osób związanych z Pracodawcami RP, ale nie tylko. Kluczem do ich zdobycia jest wysiłek i energia poświęcone dla rozwoju organizacji lub wspierania polskiej przedsiębiorczości. Każdy, kto działa na rzecz wartości wyznawanych przez Pracodawców RP, może znaleźć się wśród nagrodzonych.
W tym roku zostali nimi:
Jan Buczek – Prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, za 25-letnią działalność na rzecz rozwoju polskiego i europejskiego transportu drogowego, konsolidację środowiska polskich przewoźników drogowych oraz walkę na forum Unii Europejskiej o prawa przewoźników.
Rafał Michalski – za stworzenie silnej merytorycznie i kapitałowo firmy Blachotrapez sp. z o.o. oraz niestrudzone popularyzowanie Pracodawców RP w środowisku przedsiębiorców.
prof. dr hab. Mirosław J. Wysocki – za niezmienną otwartość Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny na współpracę z organizacjami pracodawców oraz za aktywne promowanie wśród pracodawców  działań na rzecz poprawy zdrowia ich pracowników.
X Polecamy artykuł:
Klapki dla Gambii

Korporacja Zdrowe Zdrowie – za 10-letnią działalność na rzecz równoprawnego traktowania świadczeniodawców prywatnych i publicznych w systemie opieki zdrowotnej oraz wprowadzenia trwałych i przejrzystych kryteriów finansowania świadczeń ze środków publicznych.
prof. dr hab. Wiesław Banyś – za wieloletnie promowanie idei ścisłego powiązania nauki z biznesem, dbałość o praktyczne wykorzystanie naukowych odkryć oraz za wielkie zaangażowanie w przygotowanie absolwentów do  wejścia na rynek pracy.
Podczas gali obecni byli ambasadorowie państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów skupionych w grupie GRULAC, a z którymi Pracodawcy RP nawiązują szerszą współpracę.
źr. Pracodawcy RP

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×