18 czerwca 2018

Wiadomości » Kalendarium

6. Forum Kobiet w Logistyce już za kilkanaście dni!

6. Forum Kobiet w Logistyce już za kilkanaście dni!O tym co najważniejsze w branży TSL, uczestnicy 6. Forum Kobiet w Logistyce dyskutować będą już 5 czerwca w Krakowie. Tegoroczne Forum poświęcone jest wartości dodanej i retencji klienta.
Forum Kobiet w Logistyce to wysoki poziom merytoryczny, to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.
Forum jest konferencją na stałe już wpisaną w kalendarz najlepszych imprez logistycznych w Polsce. Gromadzi co roku żeńską część kadry menedżerskiej oraz specjalistów z szeroko rozumianej logistyki.
Tematykę wartości dodanej i obsługi klienta zgłębimy począwszy od przeanalizowania współczesnych potrzeb klientów branży logistycznej, które na bazie najnowszych badań przedstawi prof. Halina Brdulak.


My w (wszech)świecie logistyki?

Zaczniemy też od brandu i siły marki – o czym opowie Marta Tęsiorowska w Prologis, potem z Katarzyną Mickiewicz przejdziemy do analizy zagadnienia retencji klienta, a następnie Monika Pachniak-Radzińska DB Schenker  powie nam o plusach dialogu społecznego w usługach logistycznych, zaś Mateusz Barycza wspomni o jakości usług logistycznych w kontekście  technologii i człowieka. Nie zabraknie też case studies z ekspertami z fabryk: Fakro, Lindt&Sprungli oraz Sanden. Wspólną część plenarną zamkniemy dyskusjami nt. współpracy z przewoźnikami – wysłuchamy storytelling zawodowego kierowcy oraz dyskusji na temat tego co ma dieta do logistyki. O diecie dyskutować będziemy z prezesem firmy Crusar i gościem specjalnym.
W drugim dniu, opcjonalnym - 6 czerwca zapraszamy na  wizyty studyjne do fabryki okien FAKRO w Nowym Sączu, fabryki części automotive i centrum logistycznym Nexteer w Tychach oraz do terminalu intermodalnego PCC Intermodal w Śląskim Centrum Logistycznym w Gliwicach.
X Polecamy artykuł:
Kibice na granicach

Na uczestników, jak zawsze czekają też niespodzianki od Partnerów, w tym porady kosmetologiczne i modowe. Dodatkowym punktem programu jest warsztat nt. business dress code ze stylistką i projektantką damskich garsonek i garniturów.
Zwieńczeniem Forum jest uroczysta kolacja, w trakcie której ogłoszone zostaną laureatki tytułu i statuetki „Kobieta w Logistyce roku”, przyznawanych za dokonania w roku poprzednim w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL.
Beata Trochymiak
www.pracujwlogistyce.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×