12 grudnia 2019

Wiadomości » Wywiady

DHL zaprasza na seminarium "Iran – rynek otwierający się na świat. Szanse, możliwości, zagrożenia”

DHL zaprasza na seminarium "Iran – rynek otwierający się na świat. Szanse, możliwości, zagrożenia”

DHL Express został współorganizatorem regionalnego spotkania dla eksporterów z województwa kujawsko-pomorskiego na temat potencjału rynku irańskiego i rozwoju współpracy handlowej, które odbędzie się 19 września w Bydgoszczy.

Seminarium pt. „Iran – rynek otwierający się na świat. Szanse, możliwości, zagrożenia poświęcone będzie szeroko pojętej tematyce proeksportowej do Iranu. Począwszy od omówienia możliwości, praktyk i kultury biznesowej w ramach polsko-irańskiej współpracy przedsiębiorstw, po prezentację zagadnień związanych z regulacjami podatkowo-prawnymi, finansowymi, a także z transportem, logistyką i kwestiami celnymi. Spotkanie dostarczy również wiedzy na temat narzędzi pozwalających spenetrować rynek irański i potrzeby klientów, oraz instrumentów wspierających polski eksport. Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących międzynarodową ekspansję.

O aspektach związanych z dostawą towarów do Iranu i formalno-prawnych wymaganiach w transporcie międzynarodowych przesyłek ekspresowych opowie Agnieszka Łukawczyk, dyrektor ds. celnych DHL Express.

W globalną wymianę handlową wpisuje się międzynarodowa działalność logistyczna DHL Express. Jako dostawca międzynarodowych lotniczych przesyłek ekspresowych doskonale wiemy o tym, że podstawą współpracy handlowej polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi jest gwarancja bezpiecznego, terminowego i efektywnego przepływu dóbr i usług w relacji eksport - import. Tym się zajmujemy na co dzień. Obok sprawnej i terminowej obsługi przesyłek, oferujemy również wsparcie w kwestiach administracyjnych i celno-podatkowych. Niezależnie od miejsca doręczenia przesyłki – czy jest to Iran, czy jakikolwiek inny kraj na świecie, zapewniamy klientom szybką i kompleksową obsługę celno-podatkową i logistyczną.

Udział merytoryczny w seminarium potwierdzili również przedstawiciele Ambasady Islamskiej Republiki Iranu w Polsce, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a także eksperci m.in. PAIH, PWC, KUKE, BGK, Kompass Poland Sp. z. o.o., Geofizyka Toruń S.A.

Szczegółowe informacje na temat seminarium „Iran – rynek otwierający się na świat. Szanse, możliwości, zagrożenia. Bydgoszcz, 19 września br. dostępne są na stronie K-P COIE.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło: materiały prasowe DHL Express PolandPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×