5 grudnia 2019

Wiadomości » Wywiady

Uczyńmy Warszawę zimową stolicą Internet of Things!

Uczyńmy Warszawę zimową stolicą Internet of Things!

Wszyscy wiedzą, że wylęgarnią startupów technologicznych jest Dolina Krzemowa. Wszyscy także wiedzą, że największe europejskie targi motoryzacyjne mają miejsce w Genewie. Fani technologii mają świadomość, iż każdego roku w styczniu należy udać się do Las Vegas na CES, by wiedzieć, jakie będą trendy w elektronice konsumenckiej w najbliższych latach. Zróbmy więc wszystko, by za kilka lat mówiono, że największa europejska impreza poświęcona Internet of Things jest w Warszawie. Oto apel organizatorów IoT Poland Show.

Polska nie ma dużych, rozpoznawalnych w kraju, jak również na świecie targów technologicznych. Kilkanaście lat temu taką szansę miał przed sobą Kongres Technologiczny organizowany przez jednego z operatorów telekomunikacyjnych, lecz impreza zniknęła z kalendarza eventów technologicznych. Wraz z rozwojem Internet of Things oraz zjawiskiem przenikania się branż, lukę tę dostrzegli organizatorzy IoT Poland Show.

Chcemy, by Polska miała wydarzenie technologiczne z prawdziwego zdarzenia. Taki, na którym będzie spotykał się nie tylko krajowy rynek IoT, lecz taki, który będą przyjeżdżali najwięksi gracze technologiczni zarówno z Europy, jak i reszty świata – mówi Paweł Kacperek, pomysłodawca IoT Poland Show.

O tym, że istnieje taka potrzeba, świadczy zainteresowanie pierwszych wystawców grudniowych targów. To oni, wraz z odwiedzającymi budują taki event, jakim jest impreza targowa. Co warte podkreślenia, podczas dwóch grudniowych dni, poza zwiedzaniem samych stoisk będzie można uczestniczyć w konferencjach związanych z tematyką Internet of Things, jak również wybrać się na wieczorną imprezę IoT Poland Show Night, podczas której zostaną wręczone nagrody Connected Life Awards, za najlepsze produkty i usługi roku 2017.

Cała przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na strefy tematyczne: Connected Cars, Smart City, Smart Home, mHealth/Fitness czy FinTech.

Szczególny obszar dostaną do dyspozycji startupy technologiczne. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę stoisk, ich liczba została zawężona do 30. Zgłoszenia można już wysyłać: targi@iotpolandshow.pl

Wspólnie stwórzmy wydarzenie, z jakiego będziemy dumni. I takie, na którym każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z branżą Internet of Things, chciałby się odnaleźć

Źródło: Materiały prasowe organizatora
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×