12 grudnia 2019

Wiadomości » Wywiady

Giełdy ładunków – którą wybrać?

Giełdy ładunków – którą wybrać?

W 2016 roku polskie firmy transportowe przewiozły 1546,6 mln ton ładunków, tj. o 2,7% więcej niż w roku poprzednim, a liczebność flot wyniosła przeszło 205 000 pojazdów, co stanowi ok. 11 procentowy wzrost w stosunku do roku 2015. Dynamiczny rozwój sektora transportu wiążę się jednakże z coraz większą konkurencją na rynku. Co więc można zrobić, by nie pozostać w tyle wobec innych przedsiębiorców?

Jednym z rozwiązań może być korzystanie z wielu dostępnych na rynku narzędzi, które mają pomóc właścicielom firm transportowych w skutecznym i sprawnym zarządzaniu flotą. Dużą popularnością cieszą się giełdy ładunków – wygodne platformy komunikacji między załadowcami, przewoźnikami i spedytorami, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienne prowadzenie działalności TSL. Pozwalają na optymalizację przestrzeni załadunkowej i na zmniejszenie lub wyeliminowanie pustych przejazdów, a co za tym idzie – redukcję kosztów ponoszonych przez przedsiębiorcę. Oferta na rynku jest dosyć bogata, warto więc dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne propozycje i wybrać taką, która najlepiej pasuje do naszych potrzeb.

Może to być dosyć czasochłonne, a jak wiadomo – czas jest obecnie towarem luksusowym. Istnieje jednak prosty sposób aby rozeznać się na rynku nie poświęcając godzin na przeczesywanie stron internetowych lub na rozsyłanie niezliczonych maili. Wystarczy zapoznać się z przeglądem giełd ładunków, który dostępny będzie na targach TransPoland Translogistica. Jest to kompleksowe, przekrojowe zestawienie, które w jednym miejscu zbiera najważniejsze informacje na temat kluczowych giełd na rynku polskim i europejskim. W skróconej, internetowej wersji przeglądu - http://trans-poland.pl/Strefa-Przewoznika/Gieldy-ladunkow - można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ilości ofert na giełdzie, możliwości bezpłatnego testowania, kosztów użytkowania oraz dodatkowych świadczeń zapewnianych przez giełdę. Daje więc on szansę na szybkie i wygodne porównanie usług, oferowanych przez operatorów tych platform.

Pełna oferta opisywanych firm będzie dostępna na targach TransPoland Translogistica między 8 a 10 listopada 2017 w EXPO XXI Warszawa. Podczas trzech dni trwania targów rekordowa liczba wystawców – w tym również przedstawiciele giełd ładunków – będzie prezentować swoje usługi

i produkty na największym w tej części Europy spotkaniu profesjonalistów z branży TSL.

Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi w przeglądzie oraz do rejestracji online na stronie http://trans-poland.pl/Odwiedzajacy/Rejestracja-online i odwiedzenia targów. TransPoland Translogistica – biznes branży TSL w jednym miejscu (8-10 listopad 2017).

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×