13 grudnia 2019

Wiadomości » Wywiady

Rusak Business Services został sponsorem Trendownii

Rusak Business Services został sponsorem Trendownii

- Firmy nie rozwijają się, kiedy pozostają obojętne na zmiany otoczenia. Nie rosną, kiedy zamykają się w świecie swoich przewidywalnych zachowań. Niezwykle konkurencyjne środowisko biznesowe wymaga dzisiaj świeżego i nierzadko odważnego myślenia. Tempo w jakim wiele obszarów gospodarki ulega kompletnemu przemeblowaniu, zmusza do nieustającej czujności w wychwytywaniu nawet najdrobniejszych sygnałów zmian. Sygnałów takich napływa jednak coraz więcej. Część z nich rozszyfrowujemy samodzielnie dzięki codziennej i mozolnej pracy. Wiedzę o innych musimy zdobywać z zewnątrz.  Trendownia to konferencja, na której w licznym gronie specjalistów prezentujemy i analizujemy tendencje, jakie już jutro mogą odmienić losy naszych firm - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie oficjalnej spółki. Firma została oficjalnym sponsorem najnowszej edycji Trendownii, konferencji dla przedstawicieli branży TSL.


 Ambicją organizatorów jest zaprezentowanie jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Program  wzbogacony jest o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów.

W gronie prelegentów znajdą się menedżerowie logistyki i produkcji z czołowych firm działających w Polsce, naukowcy z najbardziej prestiżowych polskich uczelni oraz eksperci z firm wdrażających najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×